Golden Interstar XPEED LX2 - XPEED-LX

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Golden Interstar XPEED LX2

Prijímače Golden Interstar XPEED LX

GOLDEN INTERSTAR XPEED-LX2

Xpeed LX2

Populárna značka satelitných prijímačov Golden Interstar je späť, mnohí užívatelia si pamätajú výborné prijímače XPEED, ktoré slúžia mnohým dodnes. Nemecký distribútor si dal záležať aj tentoraz, výrobu najnovších modelov prijímačov XPEED LX zveril renomovanému výrobcovi v Kórei.

Ide o linuxový satelitný prijímač s
dvomi tunermi v norme DVB-S2, druhý tuner je vymeniteľný za DVB-T2/C tuner, ktoré zabezpečujú prijímaču XPEED LX2 bezproblémový príjem satelitnej, terstriálnej a káblovej televízie vo Full HD kvalite s podporou formátu MPEG-4. Výkonný hardware, jeden z najnovších procesorov MIPSel zabezpečujú kvalitný obraz a obrovskú podporu dostupných doplnkov vo forme pluginov, addonov a softcamov.


Images pre Enigma 2 sú na báze Open PLI 3.0

Golden Interstar XPEED LX ovládač

Čistý dizajn zapadne do Vašej obývačky, kompaktné rozmery vhodné do každej obývacej steny. Ergonomický ovládač s mäkkými, pogumovanými tlačidlami, ktorý je univerzálny a je ho možné naprogramovať aj pre ovládanie televízora.

Xpeed LX2
je HD linuxový dvojtunerový DVB-S2/T/C satelitný prijímač, pričom má jeden tuner DVB-S2(satelitný tuner mpeg2/4) a druhý vymeniteľný s možnosťou výmeny za tuner DVB T2/C (hybridný terestriálny / digitálny káblový tuner). Touto výmenou tuneru získate univerzálny DVB-S2/T2/C prijímač. Prijímač nedisponuje funkciou PIP a nie je možnosť zabudovania interného HDD. V jeho vnútri sa ukrýva jednojadrový procesor BCM7358   ( 700  MIPS), 512MB flash pamäte a 512MB RAM operačnej pamäte.  V Xpeede LX2 sú 2 UNI čítačky dekódovacích kariet, ktoré dokážu čítať za pomoci pluginov karty Skylink CRW aj IRD (okrem kariet s označením Štandard M7) a aj karty Freesat UPC CRW a ICE. Tento model má však navyše aj jednu šachtu pre vloženie CI dekódovacieho modulu.

Na zobrazovanie údajov ako času, alebo názvu kanálu, je zabudovaný 7miestny VFD displej zelenej farby. K internetovej sieti prijímač pripojíte ethernetom( LAN káblom), alebo (pomocou wifi USB adaptéra) ku wifi sieti. Pomocou USB portu pripojíte externý HDD ktorého si prehráte film, obrázky, fotky, hudbu, alebo si nahráte požadovaný program. Nahrávanie je možné aj načasovať pomocou EPG. Prijímač môžete ku TV pripojíť pomocou HDMI kábla, alebo v prípade staršieho typu TV je aj možnosť pripojenia cez SCART.

Viac informácií čítajte v recenzii na XPEED LX2


Test nového image, DVB-T2/C tuneru a Wifi adaptéru   čítajte tu.

XPEED LX2 konektory

Parametre prijímača XPEED LX2:

Procesor: BCM7358 single core (700Mips)
Pamäť: 512MB
Flash: 512MB
Displej: 8 miestný VFD displej zobrazuje názvy staníc a v pohotovostnom režime čas a dátum
Tuner: 2x DVB-S2, alebo 1x DVB-S2 a 1x DVB-T2/C HD
Čítačka prístupových kariet: 2x UNI čítačka conax7
Common Interface: 1x CI slot
Sieťová karta: RJ45 10/100 MBPS
1x HDMI1.3 výstup
1x Scart výstup
2x USB 2.0 (1x predný a 1x Zadný)
1x RS232 servisný konektor
1x SPDIF digitálny audio výstup


OBJEDNAŤ

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky