Golden Interstar XPEED LX2 COMBO - XPEED-LX

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Golden Interstar XPEED LX2 COMBO

Prijímače Golden Interstar XPEED LX

GOLDEN INTERSTAR XPEED-LX2 COMBO

Populárna značka satelitných prijímačov Golden Interstar je späť, mnohí užívatelia si pamätajú výborné prijímače XPEED, ktoré slúžia mnohým dodnes. Nemecký distribútor si dal záležať aj tentoraz, výrobu najnovších modelov prijímačov XPEED LX zveril renomovanému výrobcovi v Kórei.

Xpeed LX2 COMBO je HD linuxový dvojtunerový DVB-S2/T2/C satelitný prijímač, pričom má jeden tuner DVB-S2 (satelitný tuner mpeg2/4) a druhý ( vymeniteľný ) DVB T2/C (hybridný terestriálny / digitálny káblový tuner). Touto variantou prijímača získate univerzálny DVB-S2/T2/C prijímač. Môžete prijímať satelitné vysielanie DVB -S2 vo formáte mpeg2 a mpeg4(v SD aj HD rozlíšení ), pozemné terestriálne vysielanie DVB-T, alebo DVB-T2(v SD aj HD rozlíšení) a digitálne káblove vysielanie (v SD aj HD).

Prijímač pracuje na linuxovom operačnom systéme enigma 2, ktorá je na báze Open PLI3.0. Pre tento prijímač sa dá použiť viac typov enigiem napr: E2 Easy Gui,OpenATV3.0, Egami 4.3.0, OpenPLI 3.0, OpenHDF, HDMU, čiže softvérová podpora tohto prijímača je viac ako dobrá.

Prijímač Xpeed
-LX2 COMBO má alfanumerický displej, ktorý zobrazuje čas, názov programu alebo popis v ktorom menu, alebo v akom stave sa prijímač nachádza.

Prijímač nedisponuje funkciou PIP a nie je možnosť zabudovania interného HDD. V jeho vnútri sa ukrýva jednojadrový procesor BCM7358   ( 700  MIPS), 512MB flash pamäte a 512MB RAM operačnej pamäte.  V Xpeede LX2 KOMBO sú 2 UNI čítačky dekódovacích kariet, ktoré dokážu čítať za pomoci pluginov karty Skylink CRW aj IRD (okrem kariet s označením Štandard M7) a aj karty Freesat UPC CRW a ICE. Tento model má však navyše aj jednu šachtu pre vloženie CI dekódovacieho modulu.Viac informácií čítajte v recenzii na XPEED LX2


Test nového image, DVB-T2/C tuneru a Wifi adaptéru   čítajte tu.


Parametre prijímača XPEED LX2 COMBO:

Procesor: BCM7358 single core (700Mips)
Pamäť: 512MB
Flash: 512MB
Displej: 8 miestný VFD displej zobrazuje názvy staníc a v pohotovostnom režime čas a dátum
Tuner
y: 1x DVB-S2 a 1x DVB-T2/C HD
Čítačka prístupových kariet: 2x UNI čítačka conax7
Common Interface: 1x CI slot
Sieťová karta: RJ45 10/100 MBPS
1x HDMI1.3 výstup
1x Scart výstup
2x USB 2.0 (1x predný a 1x Zadný)
1x RS232 servisný konektor
1x SPDIF digitálny audio výstup

OBJEDNAŤ


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky