Golden Interstar XPEED LX1 - XPEED-LX

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Golden Interstar XPEED LX1

Prijímače Golden Interstar XPEED LX

GOLDEN INTERSTAR XPEED-LX1

Populárna značka satelitných prijímačov Golden Interstar je späť, mnohí užívatelia si pamätajú výborné prijímače XPEED, ktoré slúžia mnohým dodnes. Nemecký distribútor si dal záležať aj tentoraz, výrobu najnovších modelov prijímačov XPEED LX zveril renomovanému výrobcovi v Kórei.

Ide o linuxový satelitný prijímač s jedným tunerom v norme DVB-S2, ktorá zabezpečuje prijímaču XPEED LX1 bezproblémový príjem satelitnej televízie vo Full HD kvalite s podporou formátu MPEG-4. Výkonný hardware, jeden z najnovších procesorov MIPSel zabezpečujú kvalitný obraz a obrovskú podporu dostupných doplnkov vo forme pluginov, addonov a softcamov.

Images pre Enigma 2 sú na báze Open PLI 3.0


dialkové ovládanie

Čistý dizajn zapadne do Vašej obývačky, kompaktné rozmery vhodné do každej obývacej steny. Ergonomický ovládač s mäkkými, pogumovanými tlačidlami, ktorý je univerzálny a je ho možné naprogramovať aj pre ovládanie televízora.

Xpeed LX1 je HD linuxový jednotunerový DVB-S2 (satelitný tuner mpeg2/4) satelitný prijímač. V jeho vnútri sa ukrýva jednojadrový procesor BCM7358   ( 700  MIPS), 512MB flash pamäte a 512MB RAM operačnej pamäte.  Prijímač nedisponuje funkciou PIP a nie je možnosť zabudovania interného HDD.

V Xpeede LX1 sú 2 UNI čítačky dekódovacích kariet, ktoré dokážu čítať za pomoci pluginov karty Skylink CRW aj IRD (okrem kariet s označením Štandard M7) a aj karty Freesat UPC CRW a ICE.
Na zobrazovanie údajov ako času, alebo čísla kanálu je zabudovaný 7-segmentový displej zelenej farby. Ku internetovej sieti prijímač pripojíte ethernetom( LAN káblom), alebo (pomocou wifi USB adaptéra) ku wifi sieti.
Pomocou USB portu pripojíte externý HDD ktorého si prehráte film, obrázky, fotky, hudbu, alebo si nahráte požadovaný program. Nahrávanie je možné aj načasovať pomocou EPG.
Prijímač môžete ku TV pripojíť pomocou HDMI kábla, alebo v prípade staršieho typu TV je aj možnosť pripojenia cez SCART.Viac informácií čítajte v recenzii na XPEED LX1


Test nového image, DVB-T2/C tuneru a Wifi adaptéru  čítajte tu.

Parametre prijímača XPEED LX1:

Procesor: BCM7358 single core (700Mips)
Pamäť: 512MB
Flash: 512MB
Displej: 7-segmentový displej
Tuner: 1x DVB-S2
Čítačka prístupových kariet: 2x UNI čítačka conax7
Common Interface: nemá
Sieťová karta: RJ45 10/100 MBPS
1x HDMI1.3 výstup
1x Scart výstup
2x USB 2.0 (1x predný a 1x Zadný)
1x RS232 servisný konektor
1x SPDIF digitálny audio výstup


OBJEDNAŤ

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky